
Кулер до процесора Deepcool AK400 G2 Black (R-AK400G2-BKNNMN-GJD)
1 989 ₴
1 944 ₴
- Готово до відправки
- Код: 298056
Deepcool AK400 G2 - ще більш удосконалене друге покоління культової лінійки AK з покращеними характеристиками та сміливим новим дизайном. Ті ж матеріали преміум-класу, включаючи чотири удосконалені мідні теплові трубки, баштовий радіатор та вентилятор нової конструкції з безшумним режимом роботи, створюють потужну формулу успіху для високоефективного охолодження у дизайні під дерево.
Завдяки новітній технології DeepCool Core Touch Technology (CTT 2.0) та оптимізованій конструкції корпусу, AK400 G2 демонструє підвищену ефективність охолодження порівняно зі своїм попередником.
AK400 G2 продовжує традиції, пропонуючи чотири мідні теплові трубки, які забезпечують покращену теплопередачу. Фірмова матриця ребер у конструкції радіатора з однією вежею забезпечує більш високу ефективність високопродуктивних систем.
Зміщення теплових трубок дозволило збільшити глибину радіатора без шкоди сумісності з компонентами. Таке рішення забезпечує більше простору для модулів пам’яті з високими радіаторами та вільний доступ до всіх слотів ОЗП.
Вишукана верхня кришка з текстурою дерева, яка чудово поєднує природну елегантність і сучасну продуктивність.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deepcool |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість кулерів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 2200 об/хв |
| Максимальний рівень шуму | 31 дБ |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Призначення | Для процесору |
| Напруга живлення | 12 В |
| Роз'єми | LGA1200, LGA 1151, AM4, LGA1156, LGA1851, AM5, LGA1150, LGA1700, LGA1155 |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип роз'єму | 4-pin |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 950 г |
| Висота | 132 мм |
| Глибина | 156 мм |
| Ширина | 92 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | R-AK400G2-BKNNMN-GJD |
| Повітряний потік | 63.4 CFM |
| Тиск | 3.33 мм H2O |
| Для процесорів | AMD|INTEL |
| Додатково | 4 теплові трубки |
| Загальна висота, мм | 156 |
| Підсвітка | Немає |
| Розміри радіаторів | 130 x 92 x 151 мм |
| Тип підшипників | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Струм споживаний вентиляторами | 0.25 А |
| Керування швидкістю обертання | Так |
| Енергоспоживання вентиляторів | 3 Вт |
- Ціна: 1 944 ₴









