
Кулер для корпуса 1stPlayer XF7 White (XF7-WH-1IN1)
659 ₴
- Готово к отправке
- Код: 299184
+380 (63) 719-00-37
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
1stPlayer XF7 - вентилятор з гідродинамічним підшипником (FDB) для тривалішого терміну служби, плавнішого обертання та тихішої роботи. Створений для охолодження корпусу ПК та сумісності з радіатором, що забезпечує гнучкі варіанти встановлення.
Вентилятор підтримує синхронізацію ARGB для узгоджених світлових ефектів.
Особливістю 1stPlayer XF7 є дизайн безкінечного дзеркала для чудового візуального ефекту.
Вентилятор підтримує синхронізацію ARGB для узгоджених світлових ефектів.
Особливістю 1stPlayer XF7 є дизайн безкінечного дзеркала для чудового візуального ефекту.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | 1stPlayer |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диаметр вентилятора | 120 мм |
| Количество кулеров | 1 |
| Максимальный уровень шума | 33.12 дБ |
| Назначение | Для корпуса |
| Напряжение питания | 12 В |
| Система охлаждения | Активная (кулер) |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Тип подшипника | Гидродинамический |
| Тип разъема | 4-pin |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 25 мм |
| Глубина | 120 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | XF7-WH-1IN1 |
| Воздушный поток | 56.8 CFM |
| Давление | 2.2 мм H2O |
| Дополнительно | дизайн бесконечного зеркала |
| Подсветка | ARGB |
| Потребляемый ток | 0.13 А |
| Управление скоростью вращения | Да |
Информация для заказа
- Цена: 659 ₴









