Накопитель SSD M.2 2242 512GB Transcend (TS512GMTE410S). Виробник - Transcend. Країна виробництва - Тайвань. Термін гарантії - 60 місяців.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Transcend |
| Вид | Внутренний |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Интерфейс | PCI Exspress 4.0 x4 (0) |
| Класс качества | Original |
| Назначение | Для ПК и Ноутбука |
| Объем накопителя | 512 GB |
| Скорость записи | 3500 Мб/сек |
| Скорость считывания | 5000 Мб/сек |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Тайвань |
| Тип диска | SSD |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 2.23 мм |
| Длина | 42 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| TBW | 300 |
| Артикул | TS512GMTE410S |
| Наработка на отказ | 2 млн.часов |
| Тип флеш-памяти | 3D NAND |
| Толщина | 2.23 мм |
| Форм-фактор | М.2 2242 (0) |
| Цвет | Черный |
| Энергопотребление | 3.3 Вт |
Информация для заказа
- Цена: 6 289 ₴


