
Книга Бабусині казки на добраніч - Анна Казаліс Vivat (9789669822741)
329 ₴
- Готово до відправки
- Код: 296918
Чарівні історії для солодких снів
Щовечора дві турботливі бабусі — ведмедиця та кролиця — збирають своїх онуків, щоб розповісти їм неймовірні історії. Ці казки не просто розважають, вони м'яко та ненав'язливо говорять з дитиною про важливе: про доброту, сміливість, наполегливість та радість пізнання світу.
Книга, яка стає родинною традицією
Тверда палітурка та великий формат роблять видання зручним для спільного читання. Мелований папір чудово передає насиченість та деталізацію ілюстрацій знаменитого художника Тоні Вулфа. Кожна сторінка — це яскравий, живий світ, в який хочеться поринути з головою.
Чому діти та батьки обирають ці казки
Текст Анни Казаліс у перекладі Олени Ларикової звучить на диво тепло та по-домашньому. Це не адаптація, а повноцінні художні оповіді, які захоплюють з перших рядків. Вони ідеально підходять для читання вголос перед сном: сюжети динамічні, але не перевантажують, а фінал завжди залишає відчуття затишку та захищеності.
Книга «Бабусіні казки на добраніч» — це більше, ніж збірка. Це готовий ритуал, який допомагає м'яко завершити день, заспокоїти малюка та подарувати йому кілька хвилин повної уваги й тепла. Ілюстрації Тоні Вулфа, відомі своєю добротою та впізнаваним стилем, роблять процес розглядання не менш захопливим, ніж саме читання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vivat |
- Ціна: 329 ₴





