
Ноутбук HP 15-fd0201ua (D16CPEA)
30 749 ₴
30 012 ₴
- Готово до відправки
- Код: 297816
HP 15-fd — надійний та потужний ноутбук, який забезпечує продуктивність і комфортну роботу в будь-яких умовах. Є ідеальним варіантом для роботи, навчання або розваг.
Він оснащений IPS-екраном з діагоналлю 15.6" дюймів та високою роздільною здатністю, щоб ви могли отримати чітке зображення для зручного перегляду робочих завдань та фільмів для відпочинку.
Апаратна конфігурація цієї моделі представлена сучасним процесором Intel Core 3 100U, достатніми запасами оперативної пам'яті та SSD-накопичувачем. З їх допомогою ноутбук легко впорається з обробкою великої кількості даних, запуском енергомістких застосунків та розробкою проєктів.
Ноутбук підтримує сучасний інтерфейс USB Type-C, тому дозволить швидко здійснювати запис та передачу інформації з пристрою на накопичувач. Також є відеопорт HDMI для підключення проєкторів, додаткових моніторів і телевізорів. За відсутності мишки ноутбук пропонує чутливий тачпад, який для зручності має велику площу.
Ноутбук також підтримує сучасний стандарт Wi-Fi 802.11ax, а тому користувач зможе без проблем користуватися швидким з'єднанням з мережею, працюючи ефективно та без гальмувань.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.59 кг |
| Довжина | 359.8 мм |
| Товщина | 18.6 мм |
| Ширина | 236 мм |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Graphics |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 41 Вт/год |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 1 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16000 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | Intel Core 3 100U (1.2 - 4.7 ГГц) |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | D16CPEA |
| Веб-камера | Камера HP True Vision 720p HD з технологією зменшення тимчасового шуму та вбудованим двоспрямованим цифровим мікрофоном |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон, стереодинаміки |
| Інтерфейси та під'єднання | 2 x USB 3.2 Gen 1, 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-C, HDMI 1.4b, Комбінований аудіороз'єм |
| Покоління процесора Intel | 14-th generation |
| Роздільна здатність екрана | 1920×1080 |
| Серія (модельний ряд) | HP 15 |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi 6 (802.11aх), Bluetooth 5.4 |
| Тип ноутбука | для роботи |
| Тип процесора | Intel Core 3 100U (1.2 - 4.7 ГГц) |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
- Ціна: 30 012 ₴





