-1%

Накопичувач SSD M.2 2280 128GB S11 HP (PSSBN128GA87BCO)
1 729 ₴
1 707 ₴
- Готово до відправки
- Код: 297869
+380 (63) 719-00-37
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накопитель SSD M.2 2280 128GB S11 HP (PSSBN128GA87BCO). Виробник - HP. Країна виробництва - Китай. Термін гарантії - 36 місяців.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Вид | Внутрішній |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Клас якості | Original |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 128 GB |
| Швидкість запису | 400 Мб/сек |
| Швидкість зчитування | 550 Мб/сек |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип диска | SSD |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2.38 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| TBW | 130 |
| Артикул | PSSBN128GA87BCO |
| Тип флешпам'яті | TLC |
| Товщина | 2.38 мм |
| Форм-фактор | М.2 2280 (2) |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 707 ₴
