
Мобільний телефон Motorola Signature 16/512GB Carbon (Dark Blue) (PBAB0045RO)
42 999 ₴
41 989 ₴
- Готово до відправки
- Код: 297989
Нова серія motorola signature переосмислює поняття вишуканості завдяки філігранному поєднанню технологій та дизайну. Завдяки камерам світового класу, ексклюзивному доступу до персоналізованих преміальних послуг та інших переваг цей смартфон є втіленням точності та елегантності, що відповідає філософії Motorola.
Унікальна елегантність
Дизайн шедевра. Надтонкий, ретельно створений та безумовно вишуканий – втілення розкоші та інновацій у кожній деталі.
Ваша першокласна підтримка
Відкрийте новий рівень життя з ексклюзивними послугами, що поєднують комфорт, турботу і доступ до незабутніх вражень під час подорожей, їжі і т.д.
Розумніше з кожним оновленням
Просто підтримуйте безпеку та актуальність пристрою завдяки фоновим оновленням протягом семи років, регулярним випускам нових функцій та інноваціям на основі AI.
Безпека, на яку можна покластися
До ваших послуг оновлення системи безпеки, що надаються протягом семи років, – для надійного захисту ваших даних, конфіденційності та спокою.
Революційний дизайн
Всі деталі продумані до дрібниць, кожен вигин та м'який контурний край – гармонійне поєднання комфорту та елегантності.
Найбільший датчик на 50 Мп
Датчик Sony LYTIA 828 нового покоління з роздільною здатністю 50 Мп та технологією Dolby Vision, а також moto ai забезпечать чіткість, колір та контроль на кожному знімку.
Знімайте все, що бачите
Від ширококутної зйомки від краю до краю до зйомки крупним планом об'єктив 50 Мп фіксує кожну деталь з точністю moto ai.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Motorola |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| ОС | Android |
| Репліка | Ні |
| Стан | Новий |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 5G |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 186 г |
| Висота | 76.4 мм |
| Ширина | 6.99 мм |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 6.8 дюйм |
| Кольоровий екран | Так |
| Частота оновлення екрану | 165 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Швидка зарядка |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 5200 мА/год |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Зв'язок та комунікації | |
| Інтерфейси | Bluetooth, NFC, Wi-Fi |
| Супутникова навігація | Galileo, GPS, ГЛОНАСС |
| Мультимедіа | |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 50 Мп |
| Органайзер | Калькулятор, Годинник, Будильник, Календар |
| Фотокамера | Так |
| Функції камери | Спалах, Автофокус |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 512 GB |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 5 |
| Частота процесора | 3800 МГц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | PBAB0045RO |
| Безпека | FaceUnlock, Fingerprint |
| Відеопроцесор | Qualcomm Adreno 829 |
| Діафрагма основної камери | f/1.6 + f/2.0 |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.0 |
| Інші функції й особливості | Швидке заряджання, стереодинаміки, підтримка OTG |
| Записування відео фронтальної камери | 4K / 3840x2160 / стереозвук |
| Інтерфейси та під'єднання | USB Type-C |
| Кількість мегапікселів камери на лицьовій панелі | 50 Мп |
| Кількість модулів основної камери | 3 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Кількість підтримуваних SIM-карток | 1 + e-sim |
| Комплект постачання | Скріпка для витягання СИМ-карти| документація | телефон| чохол| кабель |
| Максимальна роздільна здатність відео | 4K / 3840x2160 / стереозвук |
| Матеріал екрана | Gorilla Glass Victus 2 |
| Метод стабілізації | оптична |
| Операційна система | Android 16 |
| Особливості корпусу | Водонепроникні, Безрамковий дисплей |
| Роздільна здатність екрана | 1264х2780 |
| Стан товару | Новий |
| Тип SIM-картки | E-Sim, Nano-SIM |
| Тип екрана | Extreme AMOLED |
| Товщина | 162.1 |
| Колір | Темно-синій |
- Ціна: 41 989 ₴









