-4%

Накопичувач SSD M.2 2280 2TB BLACK SN7100 WD (WDS200T4X0E-00CJA0)
25 949 ₴
24 804 ₴
- Готово до відправки
- Код: 298882
+380 (63) 719-00-37
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накопитель SSD M.2 2280 2TB BLACK SN7100 WD (WDS200T4X0E-00CJA0). Виробник - WD. Країна виробництва - США. Термін гарантії - 60 місяців.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WD |
| Вид | Внутрішній |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Інтерфейс | PCI Exspress 4.0 x4 (0) |
| Клас якості | Original |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 2000 GB |
| Швидкість запису | 6900 Мб/сек |
| Швидкість зчитування | 7250 Мб/сек |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | США |
| Тип диска | SSD |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2.38 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | WDS200T4X0E-00CJA0 |
| Тип флешпам'яті | 3D TLC NAND |
| Товщина | 2.38 мм |
| Форм-фактор | М.2 2280 (2) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 804 ₴

