
Монітор Acer XV272UW2bmiiprx (UM.HX2EE.201)
10 321 ₴
- Готово до відправки
- Код: 298905
Чудова синхронізація
Грайте стабільно і без візуальних розривів, які відволікають увагу, за допомогою AMD FreeSync Premium. Насолоджуйтеся плавністю і швидкою реакцію зображень, адже частота оновлення монітора синхронізована з частотою кадрів комп’ютера.
Досконалість зображення
Вас вразить вигляд улюблених ігор із покращеною роздільною здатністю WQHD. Насолоджуйтеся виразною сфокусованою чіткістю та реалістичними кольорами цього IPS-дисплея із діагоналлю 27 дюймів. Цей екран справить враження на нетерплячих глядачів, оскільки тіні та контрасти залишаються реалістичними навіть під кутом огляду до 178°.
Знак якості
Не до кожного ігрового монітора додається сертифікат DisplayHDR 600. Цей галузевий стандарт визначає якість HDR, зокрема яскравість, колірну гаму, глибину кольору та час нарощення сигналу. Піднесіть гру на новий рівень завдяки покращеній точності кольорів і контрастності.
Оптимізовані кольори
Зануртеся у гіперреалістичні кольори ігрового світу. Плавні переходи, точніші тіні та однорідний вигляд – усе це можливо завдяки колірній гаммі 90% DCI-P3 та точності кольорів Delta E
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Діагональ екрану | 27 дюйм |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | РК-монітор |
| Тип LED підсвічування | WLED |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота поновлення | 240 Гц |
| Широкоформатний екран | Так |
| Екран | |
| Покриття антивідблиску | Так |
| Час відгуку | 1 мс |
| Контрастність хххх:1 | 1000 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 400 cd/m² |
| Розміри | |
| Вага | 5.98 кг |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | HDMI, DisplayPort |
| Кількість роз'ємів HDMI | 2 |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 44 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Артикул | UM.HX2EE.201 |
| Вбудовані колонки | Немає |
| Інтерфейси та під'єднання | 2 х HDMI, 1 х 3.5мм Mini-Jack, 1 х DisplayPort |
| Поворот монітора (Swivel) | -180° ~ +180° |
| Поворотний екран (Pivot) | -90° ~ +90° |
| Розміри без підставки | 614×368×68 мм |
| Розміри з підставкою | 614×521×234 мм |
| Регулювання нахилу | -5° ~ +20° |
| Регулювання по висоті, мм | 120 |
| Регулювання положення | поворот монітора (Swivel), поворотний екран (Pivot), регулювання нахилу, регулювання по висоті |
| Технології синхронізації | AMD FreeSync Premium |
| Технології поліпшення зображення | Flicker-Less, ComfyView, Low Dimming, 99% sRGB, ZeroFrame, BlueLightShield, Ultra Low Latency, HDR 400 |
| Тип монітора | Безрамковий, для програміста, Широкоформатний, Для фотографа/дизайнера, для відеомонтажу, Геймерський |
- Ціна: 10 321 ₴






