
Монітор Lenovo S27-4e (64BEKAT1UA)
5 827 ₴
- Готово до відправки
- Код: 298941
+380 (63) 719-00-37
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Монитор Lenovo S27-4e (64BEKAT1UA). Виробник - Lenovo. Країна виробництва - Китай. Термін гарантії - 36 місяців.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Діагональ екрану | 27 дюйм |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | РК-монітор |
| Тип LED підсвічування | WLED |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота поновлення | 100 Гц |
| Екран | |
| Покриття антивідблиску | Так |
| Час відгуку | 4 мс |
| Кількість кольорів екрану | 16.7 млн. кольорів |
| Контрастність хххх:1 | 1500 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 300 cd/m² |
| Розміри | |
| Вага | 4.1 кг |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | HDMI, VGA |
| Кількість роз'ємів HDMI | 1 |
| Кількість роз'ємів VGA | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Артикул | 64BEKAT1UA |
| Інтерфейси та під'єднання | 1 х VGA, 1 х HDMI |
| Розміри з підставкою | 611×443×210 мм |
| Тип монітора | Безрамковий |
| Широкоформатний екран | Безрамковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 827 ₴







