
Ноутбук Acer Aspire Lite AL15-41P (NX.J98EU.005)
22 759 ₴
- Готово до відправки
- Код: 298970
+380 (63) 719-00-37
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ноутбук Acer Aspire Lite AL15-41P (NX.J98EU.005). Виробник - Acer. Країна виробництва - Китай. Термін гарантії - 12 місяців.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.7 кг |
| Довжина | 358.6 мм |
| Товщина | 18.9 мм |
| Ширина | 232.7 мм |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | AMD Radeon Graphics |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 58 Вт/год |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16000 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 3 5300U (2.6 - 3.8 ГГц) |
| Тип процесора | AMD Ryzen 3 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | NX.J98EU.005 |
| Веб-камера | Full HD, 1080p |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон, стереодинаміки |
| Інтерфейси та під'єднання | 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-C, 3 x USB 3.2 Gen 1, HDMI, Комбінований аудіороз'єм |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Покоління процесора AMD | Zen 2 |
| Попередньо встановлена ОС | DOS/Без ОС/Без ОС |
| Роздільна здатність екрана | 1920×1080 |
| Серія (модельний ряд) | Acer Aspire |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi 6 (802.11aх), Bluetooth 5.1 |
| Тип ноутбука | для роботи |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 759 ₴








