Працює на базі NVIDIA Blackwell.Тактова частота ядра: TBDTORX Fan 5.0: Лопаті вентилятора, з'єднані кільцевими дугами, стабілізують та підтримують потік повітря під високим тиском.Нікельована мідна опорна пластина: Тепло від GPU та пам'яті швидко забирається нікельованою мідною пластиною і відводиться.Труби Core Pipes мають квадратну форму для максимального контакту з основою GPU для оптимального терморегулювання.Металева задня панель: Підсилююча металева задня панель з вентиляційними отворами та термопрокладками покращує охолодження.Програмне забезпечення MSI Center дає можливість вибрати пріоритет між повною продуктивністю в режимі GAMING і низьким рівнем шуму в режимі SILENT.Програмне забезпечення Afterburner дозволяє повністю контролювати роботу відеокарти за допомогою самого визнаного та широко використовуваного у світі програмного забезпечення для розгону.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Довжина | 325 мм |
| Клас якості | Original |
| Споживана потужність | 575 Вт |
| Розрядність шини пам'яті | 512 біт |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип відеопам'яті | GDDR7 |
| Тип підключення | PCI-Express x16 5.0 |
| Частота відеопам'яті | 28000 МГц |
| Частота процесора | 2437 МГц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | RTX 5090 32G VENTUS 3X OC |
| Версія DLSS | DLSS 4 |
| Версія DirectX | 12 Ultimate |
| Версія OpenGL | 4.6 |
| Тип охолодження | радіатор | кулер |
| Графічний чипсет | GeForce RTX 5090 |
| Інтерфейси | DisplayPortb, HDMIb |
| Кількість слотів корпусу, що займаються | 4 slot |
| Кількість вентиляторів | 3 шт |
| Максимальна роздільна здатність | 7680 x 4320 |
| Максимальна кількість дисплеїв | 4 |
| Мінімальна рекомендована потужність блока живлення | 1000 Вт |
| Призначення | ігрова |
| Наявність низькопрофільної заглушки | Немає |
| Об'єм відеопам'яті | 32000 |
| Особливості | стандартна |
| Роз'єми додаткового живлення | 16 pin |
| Родина графіки | NVIDIA |
| Сумісність з HDCP | Да |
| Частота пам'яті | 28000 MHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 175 169 ₴

