
Блок живлення MSI 650W (MAG A650BNL OEM bulk packing)
2 621 ₴
- Готово до відправки
- Код: 298976
+380 (63) 719-00-37
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
MSI MAG A650BNL OEM — надійна енергія для ігрової системи
Блок живлення MSI MAG A650BNL належить до серії ARSENAL GAMING (MAG), створеної для геймерів, яким важлива стабільність і впевненість у будь-якому ігровому сценарії. Натхненна міцністю військового спорядження, ця лінійка поєднує витривалість, надійність і сучасний дизайн, що підкреслює силу та єдність компонентів системи.
MAG A650BNL забезпечує достатній запас потужності для продуктивних конфігурацій, дозволяючи системі стабільно працювати навіть під високим навантаженням.
Сертифікація 80 PLUS Bronze
Сертифікат 80 PLUS Bronze гарантує оптимальну енергоефективність, зменшене споживання електроенергії та менші теплові втрати, що позитивно впливає на стабільність і довговічність системи.
Комплексний захист
Вбудовані системи захисту оберігають компоненти ПК від перевантажень, стрибків напруги та інших несприятливих факторів, забезпечуючи безпечну роботу всієї конфігурації.
Стабільність за будь-яких температур
Блок живлення спроєктований для надійної роботи навіть у складних температурних умовах, зберігаючи високу продуктивність і стабільність незалежно від середовища експлуатації.
Тихий 120-мм вентилятор
Вентилятор діаметром 120 мм ефективно відводить тепло та працює з низьким рівнем шуму, забезпечуючи комфорт під час гри чи роботи.
Плоскі чорні кабелі
Плоскі кабелі в чорному виконанні полегшують укладання, покращують циркуляцію повітря в корпусі та допомагають підтримувати акуратний вигляд системи.
Блок живлення MSI MAG A650BNL належить до серії ARSENAL GAMING (MAG), створеної для геймерів, яким важлива стабільність і впевненість у будь-якому ігровому сценарії. Натхненна міцністю військового спорядження, ця лінійка поєднує витривалість, надійність і сучасний дизайн, що підкреслює силу та єдність компонентів системи.
MAG A650BNL забезпечує достатній запас потужності для продуктивних конфігурацій, дозволяючи системі стабільно працювати навіть під високим навантаженням.
Сертифікація 80 PLUS Bronze
Сертифікат 80 PLUS Bronze гарантує оптимальну енергоефективність, зменшене споживання електроенергії та менші теплові втрати, що позитивно впливає на стабільність і довговічність системи.
Комплексний захист
Вбудовані системи захисту оберігають компоненти ПК від перевантажень, стрибків напруги та інших несприятливих факторів, забезпечуючи безпечну роботу всієї конфігурації.
Стабільність за будь-яких температур
Блок живлення спроєктований для надійної роботи навіть у складних температурних умовах, зберігаючи високу продуктивність і стабільність незалежно від середовища експлуатації.
Тихий 120-мм вентилятор
Вентилятор діаметром 120 мм ефективно відводить тепло та працює з низьким рівнем шуму, забезпечуючи комфорт під час гри чи роботи.
Плоскі чорні кабелі
Плоскі кабелі в чорному виконанні полегшують укладання, покращують циркуляцію повітря в корпусі та допомагають підтримувати акуратний вигляд системи.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Клас якості | Original |
| Потужність блоку живлення | 650 Вт |
| Особливості | Захист від перевантаження, Захист від короткого замикання, Захист від перенапруги |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | ATX |
| Функція PFC (Power Factor Correction) | активна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 86 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Роз'єми | |
| Кількість ATA | 2 шт. |
| Кількість SATA | 5 шт. |
| Кількість роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 2 |
| Тип роз'єму підключення до материнської плати | 20+4pin |
| Тип роз'єму підключення живлення процесора | 2x4+4pin |
| Тип роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 6+2pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5А |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| Артикул | MAG A650BNL OEM bulk packing |
| Вихідний струм +3.3 V | 14 A |
| Вихідний струм +5V | 14 A |
| Довжина блока живлення, мм | 150 |
| Інше | ATX 3.0/3.1 | PCIe 5.1 Ready | низькошумне охолодження | стабільна лінія +12В| вентилятор з гідродинамічним підшипником |
| Модульне під'єднання кабелів | Немає |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS Bronze |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Тип охолодження | вентилятор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 621 ₴




