-9%

Автомобільний компресор AMiO 12В/230В Acomp-02 (01134)
2 168 ₴
1 966 ₴
- Готово до відправки
- Код: 298986
+380 (63) 719-00-37
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
AMiO Acomp-02 01134 - невід'ємна річ у транспортному засобі. Саме він допоможе уникнути випадкових проколів або спущеного колеса. Компресор від фірми AMiO має здатність нагнітати до 200 PSI (14 бар), що дозволить без проблем підняти тиск у шинах до необхідного рівня. Міцний шланг дозволить доставити пристрій до кожного колеса. На корпусі є захисна металева рама, ручка досить широка і має гумове покриття для зручності утримання.
Особливості AMIO Acomp-02:
джерело живлення 12 В постійного струму / 220 В змінного струмуробочий тиск: не більше 10 барвбудований манометрз пластикуКомплект містить:
компресор2 адаптериголкаінструкціяХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMiO |
| Максимальний тиск | 10 атм |
| Продуктивність | 35 літр/хв |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Однопоршневий |
| Тип насосу | Електричний (від прикурювача), Електричний (від мережі) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 12В/230В Acomp-02 (01134) |
| Гарантійний термін | 12 |
| Довжина проводу живлення | 3 м |
| Довжина шланга | 50 см |
| Манометр | аналоговий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга живлення | 18 / 220 В |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 966 ₴
