Представляємо ультратонкий та легкий ігровий ноутбук із функціями штучного інтелекту Stealth A16 AI+. Швидкий та розумний ноутбук, створений для досягнення чудових результатів в іграх, творчості та продуктивності, він відкриє вам світ технологій нового рівня.
Нова хвиля штучного інтелекту
MSI AI Engine автоматично налаштує твій ноутбук на пікову продуктивність. Використовуй інноваційну силу штучного інтелекту будь-коли, будь-де.
Спробуйте штучний інтелект
Відкрийте для себе світ продуктивних функцій штучного інтелекту та цифрових помічників на ноутбуках з процесорами AMD Ryzen AI серії 300. Це перші пристрої, що пропонують революційні можливості ІІ, включаючи Copilot, прямо на вашому ноутбуці.
Створений для бізнесу та ігор.
Stealth A16 AI+: універсальність та безпека. З ігровою клавіатурою RGB та функціями конфіденційності для бізнесу, він ідеально підходить для роботи та ігор.
Яскрава візуальна подорож
Stealth A16 AI+: 16-дюймовий дисплей 16:10 з різними опціями для комфорту та продуктивності в іграх, творчості та роботі.
Ефективна система охолодження
Дизайн Shared-Pipe з об'єднаними тепловими трубками CPU та GPU для покращення охолодження при екстремальних навантаженнях. MSI Cooler Boost 5 з двома вентиляторами та п'ятьма тепловими трубками забезпечує оптимальне охолодження для безперервних ігрових сесій.
Шість динаміків
Stealth A16 AI+ оснащується вбудованою аудіосистемою Dynaudio, що відповідає найвимогливішим вимогам. Вона включає два високочастотних динаміки і дві пари антивібраційних низькочастотних динаміків.
Повноцінний комплект інтерфейсів
Незалежно від вашого розташування, різноманітність портів I/O на Stealth A16 AI+ забезпечує ваш зв'язок та ефективність. Універсальні порти USB 3.2 Gen2 Type-A, HDMI 2.1 та USB4 не тільки підходять для ігрових аксесуарів, таких як миша або док-станції, але й підвищують зручність роботи, редагування та обробки масивних зображень та відео з будь-якого місця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.1 кг |
| Довжина | 355.8 мм |
| Товщина | 19.9 мм |
| Ширина | 259.7 мм |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 16 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560×1600 |
| Тип матриці | OLED |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Частота оновлення екрану | 240 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 99.9 Вт/год |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Модель процесора | AMD Ryzen AI 9 HX 370 (2.00 - 5.10 ГГц) |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32000 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | STEALTHA16AI+A3XWIG-068UA |
| Веб-камера | IR FHD type (30fps@1080p) with HDR |
| Версія DLSS | DLSS 4 |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон, стереодинаміки |
| Інтерфейси та під'єднання | 1 х Thunderbolt 4, HDMI 2.1, 1 x USB 3.2 Gen 2, Комбінований аудіороз'єм |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Кількість слотів пам'яті | немає, розпаяна на МП |
| Об'єм відеопам'яті | 16 ГБ |
| Покоління процесора AMD | Zen 5 |
| Серія (модельний ряд) | MSI Stealth |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi 7, Bluetooth 5.4 |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 |
| Тип ноутбука | ігровий |
| Тип процесора | AMD Ryzen AI 9 HX 370 (2.00 — 5.10 ГГц) |
| Частота оновлення екрана | 240 Гц |
- Ціна: 178 509 ₴










