
Мобільний телефон Apple iPhone 16 Pro Max 256GB Natural Titanium (REF A+) BREEZY (2QMYWY3)
66 120 ₴
60 109 ₴
- Готово до відправки
- Код: 299010
Викувано з титану.
iPhone 16 Pro Max має міцний та легкий корпус із аерокосмічного титану та задню панель із фактурного матового скла. Його оснащено передньою панеллю Ceramic Shield, що міцніша за скло будь-якого смартфона. Крім того, iPhone 16 Pro Max захищено від бризок, води й пилу.
Надсучасний дисплей.
Дисплей Super Retina XDR 6.9 дюйма з технологією ProMotion підвищує частоту оновлення до 120 Гц, коли вам потрібна виняткова продуктивність графіки. Завдяки Dynamic Island ви матимете під рукою сповіщення та функцію «Дії наживо». Крім того, дисплей завжди ввімкнено, тож екран блокування залишається доступним для перегляду, і вам навіть не потрібно торкатися його, щоб бути в курсі подій.
Революційний чип A18 PRO.
З графічним процесором професійного класу ви повністю занурюєтеся в мобільні ігри. Їхній простір захоплює своєю деталізацією, а персонажі реалістичністю. Чип A18 Pro дуже енергоефективний, тому пристроєм можна користуватися цілий день без підзарядки.
Потужна система камер PRO.
Сім професійних об’єктивів забезпечують неймовірну гнучкість кадрування. Створюйте приголомшливі деталізовані фотографії з насиченими кольорами й високою роздільною здатністю за допомогою основної камери 48 Мп. А на камеру Телефото в iPhone 16 Pro Max можна знімати ще чіткіші крупні плани з більшої відстані.
Кнопка дії з можливістю налаштування.
Кнопка дії — це короткий шлях до вашої улюбленої функції. Просто налаштуйте потрібну, як-от Режим тиші, Камера, Диктофон, Швидкі команди тощо. А потім натисніть і утримуйте кнопку, щоб цю функцію запустити.
Професійні можливості підключення.
Завдяки новому порту USB-C ви можете заряджати Mac або iPad за допомогою того самого кабелю, що й iPhone 16 Pro Max. А підтримка стандарту USB 3 забезпечить неймовірну швидкість передавання даних. Крім того, завдяки Wi-Fi 7 завантажувати файли можна майже вдвічі швидше.
Надважливі функції безпеки.
За допомогою функції «Виявлення аварій» iPhone може розпізнавати серйозні автомобільні аварії та викликати допомогу, коли ви не в змозі.
Створений змінювати все на краще.
В iPhone передбачено засоби захисту приватності, тож вашими даними керуватимете лише ви. Його виготовлено з більшої кількості перероблених матеріалів, що мінімізує вплив на навколишнє середовище. А інтегровані функції роблять iPhone іще доступнішим для кожного.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apple |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Титан |
| ОС | Apple iOS |
| Репліка | Ні |
| Стан | Новий |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 5G, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Колір | Сріблястий |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 227 г |
| Висота | 163 мм |
| Товщина | 8.25 мм |
| Ширина | 77.6 мм |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 6.9 дюйм |
| Кольоровий екран | Так |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Гіроскоп |
| Зв'язок та комунікації | |
| Інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Супутникова навігація | QZSS, Galileo, Beidou, GPS |
| Мультимедіа | |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 48 Мп |
| Органайзер | Калькулятор, Годинник, Будильник, Календар |
| Фотокамера | Так |
| Функції камери | Спалах, Автофокус |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 6 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Процесор | Apple A18 Pro |
| Живлення | |
| Функція бездротової зарядки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2QMYWY3 |
| Безпека | FaceID |
| Відеопроцесор | Apple Ax Series |
| Діафрагма основної камери | f/1.78 + f/2.2 + f/2.8 |
| Діафрагма фронтальної камери | f/1.9 |
| Інші функції й особливості | бездротова зарядка, гіроскоп, пило/вологозахист |
| Записування відео фронтальної камери | 4K / 3840x2160 / стереозвук |
| Інтерфейси та під'єднання | USB Type-C |
| Кількість мегапікселів камери на лицьовій панелі | 12 Мп |
| Кількість модулів основної камери | 3 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Кількість підтримуваних SIM-карток | 1 + e-sim |
| Максимальна роздільна здатність відео | 4K / 3840x2160 / стереозвук |
| Матеріал екрана | Ceramic Shield |
| Метод стабілізації | оптична |
| Операційна система | iOS 18 |
| Особливості корпусу | Водонепроникні, Безрамковий дисплей |
| Роздільна здатність екрана | 1320х2868 |
| Стан після відновлення | REF A+ (ідеальний стан) |
| Стан товару | Відновлений |
| Тип SIM-картки | E-Sim, Nano-SIM |
| Тип екрана | OLED (Super Retina XDR) |
- Ціна: 60 109 ₴








