
Мобільний телефон Blackview BV4800 Pro 4/128GB Black (6931548319078)
6 497 ₴
- Готово до відправки
- Код: 299061
Завдяки великому 6,56-дюймовому екрану та солідному, стриманому вигляду, BV4800 Pro може похвалитися співвідношенням екрана до корпуса 83%, що забезпечує чудову передачу зображення. Порівняно з телефонами такого ж розміру, він пропонує більший екран і комфортніші візуальні ефекти для ваших очей.
Нехай кожна нота зворушує васВідчуйте кожен такт і кожну ноту з динаміком Smart-K BOX у BV4800 Pro, який завдяки потужному звуку піднімає насолоду від аудіо на неперевершену висоту.
Витривалість у самій основіАкумулятор ємністю 5180 мАг у BV4800 Pro дарує вам радість протягом усього дня і навіть довше. Акумулятор високої ємності надійно задовольнить ваші потреби в продуктивності, незалежно від того, чи ви працюєте, чи навчаєтесь, не вимагаючи частої підзарядки.
Підтримка зворотного заряджанняЗаряджайте свої пристрої в дорозі за допомогою зворотного заряджання BV4800 Pro - вашого ідеального супутника в подорожах.
Записуйте більше деталейФронтальна 8-мегапіксельна камера забезпечує чудову якість зображення та продуктивність при зйомці як в умовах високого, так і низького освітлення, фіксуючи всі найдрібніші деталі, які ви можете пропустити в повсякденному житті. За допомогою 16-мегапіксельної та 2-мегапіксельної задніх камер можна чітко зафіксувати всі ваші чудові моменти та вражаючі краєвиди, зберігаючи свіжі спогади.
Портретний режимЗавжди страждаєте від безладу на задньому плані під час фотографування? Портретний режим допомагає вирішити цю прикру проблему. Він зберігає обличчя чітким, розмиваючи задній план, в результаті чого на фото виділяється головний об'єкт зйомки.
Режим панорамиПанорамний режим на BV4800 Pro перевершує поле зору звичайних об'єктивів, дозволяючи вам захопити ширшу перспективу і отримати більш повні і захоплюючі фотографії.
Режим HDRУвімкнення режиму HDR допоможе вам зробити ефектні пейзажні фотографії, збалансувавши світлі та темні ділянки, зробивши їх більш яскравими.
Режим BeautyРежим Beauty на BV4800 Pro ефективно розмиває плями і відновлює природну текстуру шкіри, покращуючи загальний вигляд шкіри.
Запис відеоЛегко записуйте свої щоденні пригоди, мальовничі краєвиди та унікальні моменти життя. Роздільна здатність до Full HD гарантує, що кожне відео, яким ви поділитеся з родиною та друзями, виглядатиме вражаюче реалістично та захоплююче.
Максимальна продуктивність, мінімальне споживанняОзброєний восьмиядерним чіпом Unisoc T606, виготовленим за 12-нм технологічним процесом, BV4800 Pro забезпечує ідеальний баланс між продуктивністю та енергоспоживанням, гарантуючи довший час роботи від акумулятора та перевершуючи попередні межі продуктивності.
Свобода від переповненостіНа додаток до 128 ГБ вбудованої пам'яті, BV4800 Pro також може бути оснащений картою TF об'ємом до 1 ТБ для зберігання гостросюжетних ігор, різноманітних додатків, барвистих фотографій та яскравих відеокліпів. Все, що ви забажаєте, може зберігатися на цій неймовірно великій карті пам'яті.
Міцний, як залізоЯк і належить захищеному телефону, BV4800 Pro відображає професіоналізм у своїй міцній конструкції, що витримує суворі погодні умови та особливі випадки.
Міцніший, ніж будь-колиЩоб ще більше підвищити адаптивність до суворих умов експлуатації та покращити продуктивність для складних пригод на природі, BV4800 Pro перейшов зі стандарту MIL-STD-810G на MIL-STD-810H.
Занурення без страхуЗавдяки високим стандартам захисту IP68 та IP69K, BV4800 Pro забезпечує повний захист від потрапляння води і не пошкоджується навіть при зануренні у воду під певним тиском, демонструючи свою довговічність та надійність.
Залишайтеся в теплі, залишайтеся під контролемВаші пальці не замерзнуть взимку завдяки екрану BV4800 Pro, яким можна використовувати в рукавичках. Легко користуйтеся телефоном під час катання на лижах, піших прогулянок або під дощем, не знімаючи рукавичок.
Спеціальна кнопка швидкого доступуНалаштуйте клавішу для виконання 7 окремих функцій або запуску улюблених програм і насолоджуйтесь швидким доступом до них одним дотиком.
Ніколи не втрачайте свій шляхНавігаційна система BV4800 Pro підтримує супутникові навігаційні системи GPS, ГЛОНАСС, Galileo та Beidou для більш точного та ефективного позиціонування, тому вам ніколи не доведеться турбуватися про те, що ви загубитесь.
Розблокування за допомогою технології розпізнавання обличчяБезпечне, зручне та ефективне розблокування обличчям не вимагає фізичного контакту, як розпізнавання відбитків пальців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| ОС | Android |
| Репліка | Ні |
| Стан | Новий |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA) |
| Країна виробник | Китай |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Колір | Чорний |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 285 г |
| Висота | 174.7 мм |
| Товщина | 13.5 мм |
| Ширина | 81.5 мм |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 6.56 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1612х720 |
| Тип екрану | IPS |
| Кольоровий екран | Так |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Гіроскоп |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 5180 мА/год |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Зв'язок та комунікації | |
| Інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Супутникова навігація | Galileo, Beidou, GPS, ГЛОНАСС |
| Мультимедіа | |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 16 Мп |
| Органайзер | Калькулятор, Годинник, Будильник, Календар |
| Фотокамера | Так |
| Функції камери | Спалах, Автофокус |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Процесор | Unisoc T606 |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Частота процесора | 1600 МГц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 6931548319078 |
| Безпека | Fingerprint |
| Відеопроцесор | ARM Mali-G57 MP1 |
| Діафрагма основної камери | f/2.2 + f/2.8 |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.2 |
| Інші функції й особливості | гіроскоп, пило/вологозахист |
| Записування відео фронтальної камери | HD / 1280х960 / стереозвук |
| Інтерфейси та під'єднання | USB Type-C |
| Кількість мегапікселів камери на лицьовій панелі | 8 Мп |
| Кількість модулів основної камери | 2 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Комплект постачання | документація | кабель | телефон | зарядний пристрій |
| Максимальна роздільна здатність відео | Full HD / 1920 х 1080 / стереозвук |
| Максимальний розмір карти пам'яті | до 1 Тb |
| Матеріал екрана | стекло |
| Метод стабілізації | цифровий |
| Операційна система | Android 14 |
| Особливості корпусу | Водонепроникні, протиударні, краплеподібний виріз |
| Стан товару | Новий |
- Ціна: 6 497 ₴





