
Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 15IRH10 (83K10091RM)
30 989 ₴
- Готово до відправки
- Код: 299125
+380 (63) 719-00-37
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 15IRH10 (83K10091RM). Виробник - Lenovo. Країна виробництва - Китай. Термін гарантії - 12 місяців.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.59 кг |
| Довжина | 343.4 мм |
| Товщина | 17.9 мм |
| Ширина | 239.5 мм |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Graphics UHD |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.3 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 50 Вт/год |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16000 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Intel Core i5-13420H (4.6 Гц) |
| Тип процесора | Core i5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 83K10091RM |
| Аудіосистема | Dolby Audio |
| Веб-камера | 720p HD Privacy shutter |
| Додатково | MIL-STD-810H |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон, стереодинаміки |
| Інтерфейси та під'єднання | 2 x USB 3.2 Gen 1, 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-C, HDMI 1.4, Комбінований аудіороз'єм |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 24 ГБ |
| Покоління процесора Intel | 13-е покоління |
| Попередньо встановлена ОС | DOS/Без ОС/Без ОС |
| Серія (модельний ряд) | Lenovo IdeaPad |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi 6 (802.11aх), Bluetooth 5.2 |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
| Тип ноутбука | для роботи |
| Характеристики оперативної пам'яті | 2 х 8 ГБ DDR5-4800 МГц |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 989 ₴







