
Кулер до корпусу 2E 2E-ACF120VW-ARGB
217 ₴
- Готово до відправки
- Код: 299146
+380 (63) 719-00-37
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
120мм вентилятор для корпусу 2E GAMING Air Cool V з ARGB підсвічуванням, на гідравлічному підшипнику. Ефектне ARGB свічення, яке однаково проглядається в будь-яких ракурсах, доповнене ефектом розсіювання світлових потоків завдяки спеціальній формі лопат вентилятора і проглядається через декоративну рамку з усіх боків. Вентилятор виглядає досить привабливо та стане доповненням будь-якої сучасної комп'ютерної системи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Кількість кулерів | 1 |
| Максимальний рівень шуму | 23 дБ |
| Призначення | Для корпусу |
| Напруга живлення | 12 В |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип роз'єму | 4-pin |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 25 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2E-ACF120VW-ARGB |
| Повітряний потік | 45 CFM |
| Тиск | 0.83 мм H2O |
| Додатково | антивібраційні кріплення, підтримка PWM, компактний корпус, довговічний підшипник |
| Підсвітка | ARGB |
| Середня напрацювання на відмову (MTBF) | 30000 год |
| Тип підшипника | гідравлічний |
| Керування швидкістю обертання | завдяки PWM |
Інформація для замовлення
- Ціна: 217 ₴

