Vinga MSG-110 — зручна мишка, призначена для персональних комп'ютерів і ноутбуків.
Роздільна здатність виробу становить 800/1200/1600/2400 dpi. Функціонал маніпулятора складається з шести клавіш. Під'єднання миші до комп'ютерної техніки здійснюється з допомогою інтерфейсу USB. Вбудований кабель із виходом має довжину 150 см, тому ви можете взаємодіяти з мишею навіть у разі, коли перебуватимете на деякій відстані від робочого столу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vinga |
| Висота | 42 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 127 мм |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 2400 dpi |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Миша |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 63 мм |
| Миша | |
| Кількість клавіш миші | 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MSG-110 Black |
| Призначення | для комп'ютера |
| Роздільна здатність (min) | 800 dpi |
| Тип датчика | оптичний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 230 ₴

