
Накопичувач SSD 2.5" 1TB GREEN WD (WDS100T5G0A-00CPT0)
6 049 ₴
- Готово до відправки
- Код: 299157
+380 (63) 719-00-37
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накопитель SSD 2.5" 1TB GREEN WD (WDS100T5G0A-00CPT0). Виробник - WD. Країна виробництва - США. Термін гарантії - 36 місяців.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WD |
| Вид | Внутрішній |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Клас якості | Original |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 1000 GB |
| Швидкість зчитування | 545 Мб/сек |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | США |
| Тип диска | SSD |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 7 мм |
| Довжина | 100.5 мм |
| Ширина | 69.85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | WDS100T5G0A-00CPT0 |
| Напрацювання на відмову | 2 млн.часов |
| Тип флешпам'яті | 3D TLC NAND |
| Товщина | 7 мм |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 049 ₴

