
Ноутбук Dream Machines RG5050-17 (RG5050-17UA31)
77 629 ₴
- Готово до відправки
- Код: 299183
Графічні процесори GeForce серії RTX 50 для ноутбуків відкривають геймерам і творцям революційні можливості. Серія RTX 50 оснащена потужними можливостями штучного інтелекту і забезпечує нові враження та якість графіки нового рівня. Збільште продуктивність за допомогою NVIDIA DLSS, створюйте зображення з безпрецедентною швидкістю та розкрийте свій творчий потенціал за допомогою NVIDIA Studio.
Чому для ігор важливий TGP?TGP (Total Graphics Power) - це максимальна потужність, яку може використовувати графічна карта (GPU) в ноутбуці. Вона впливає на швидкість і якість зображення в іграх та програмах. Чим вищий TGP, тим швидше працює графіка, що дозволяє грати в нові ігри на високих налаштуваннях і краще працювати з відео та графікою. Навіть однакові моделі відеокарт у різних ноутбуках можуть мати різне значення TGP, що означає різну продуктивність. Тому, вибираючи ноутбук для ігор чи роботи з графікою, важливо звертати увагу на TGP - це допоможе знайти модель з більшою потужністю і кращими результатами. Нехай потужність 115 Вт завжди забезпечить вам максимально можливу продуктивність!
Грайте без компромісівТоповий мобільний процесор Intel i7-13620H вражає потужністю та продуктивністю. Оснащений 6 продуктивними та 4 енергоефективними ядрами, він забезпечить ефективну роботу для різноманітних завдань. Процесор гарантує швидку обробку даних та високу продуктивність, що робить його ідеальним вибором для використання у мобільних пристроях.
Екран, створений для геймерівВідчуйте кожну деталь віртуального світу завдяки екрану, створеному спеціально для геймерів. Висока частота оновлення, миттєвий відгук і яскраві кольори дадуть вам перевагу в кожній грі.
Надійність, перевірена рокамиDDR5 - це найсучасніша технологія у світі оперативної пам'яті! Ще більша пропускна здатність, нижче енергоспоживання та блискавична швидкість роботи роблять ваш ноутбук готовим до найвимогливіших завдань. Незалежно від того, граєте ви, створюєте контент чи працюєте - DDR5 забезпечить вам максимальну продуктивність і плавність роботи. Обирайте сучасні технології та відчуйте різницю!
Прискорення данихПідвищуйте продуктивність свого ноутбука завдяки ультрашвидким SSD-накопичувачам M.2. Блискавичний запуск системи, миттєвий доступ до даних і надійність на роки - усе це завдяки сучасним технологіям зберігання. Dream Machines співпрацюють з провідними брендами, такими як Samsung, Patriot і Kingston, щоб забезпечити максимальну швидкість і комфорт роботи!
Чим більше портів, тим кращеНоутбуки Dream Machines вражають передовою функціональністю портів для зручного підключення периферійних пристроїв. Вони оснащені різноманітними портами, такими як HDMI, miniDisplayPort, USB 3.2 Gen 2, USB Type-C, LAN, а також традиційними роз'ємами для підключення мікрофонів та навушників. Це надає користувачам широкий спектр можливостей для роботи та розваг, роблячи ноутбуки Dream Machines відмінними компаньйонами для всіх їх потреб.
Dream Cooling - щоб було холоднішеDream Machines знають, що для кожного геймера охолодження є одним з ключових аспектів під час вибору ігрового ноутбука. Ось чому, беручи це до уваги, була розроблена система охолодження Dream Cooling. Завдяки використанню кращих теплових трубок вона дозволяє досягти набагато нижчих температур, ніж в інших ноутбуках. Більше жодних високих температур і перегрівів компонентів. Завдяки Dream Cooling ваш ноутбук буде працювати без проблем і без компромісів!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dream Machines |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.8 кг |
| Довжина | 397 мм |
| Товщина | 28.6 мм |
| Ширина | 265.1 мм |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 17.3 дюйм |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 53.35 Вт/год |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32000 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Intel Core i7-13620H (1.8 - 4.9 ГГц) |
| Тип процесора | Core i7 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | RG5050-17UA31 |
| Аудіосистема | Sound Blaster Studio+ |
| Веб-камера | Full HD, 1080p |
| Версія DLSS | DLSS 4 |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон, стереодинаміки |
| Інтерфейси та під'єднання | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C, LAN (RJ-45), 1 x USB 3.2 Gen 1, 1 x USB 3.2 Gen 2, HDMI, Комбінований аудіороз'єм |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Об'єм відеопам'яті | 8 ГБ |
| Покоління процесора Intel | 14-е покоління |
| Роздільна здатність екрана | 1920×1080 |
| Серія (модельний ряд) | Dream Machines RG |
| Мережеві адаптери | Bluetooth 5.4, Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Тип ноутбука | ігровий |
| Частота оновлення екрана | 144 Гц |
- Ціна: 77 629 ₴




