
Ноутбук Acer Extensa 15 EXO15-41 (NX.EL5EU.003)
27 080 ₴
- Готово до відправки
- Код: 299196
+380 (63) 719-00-37
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ноутбук Acer Extensa 15 EXO15-41 (NX.EL5EU.003). Виробник - Acer. Країна виробництва - Китай. Термін гарантії - 12 місяців.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.39 кг |
| Довжина | 360.7 мм |
| Товщина | 16.95 мм |
| Ширина | 234.8 мм |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 53 Вт/год |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16000 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 7430U (2.3 - 4.3 ГГц) |
| Тип процесора | AMD Ryzen 5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | NX.EL5EU.003 |
| Веб-камера | 1080p FHD |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон, стереодинаміки |
| Заявлений час роботи (годин) | 8 |
| Інтерфейси та під'єднання | 1 х USB 2.0, LAN (RJ-45), 1 x USB 3.2 Gen 1, 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-C, HDMI, Комбінований аудіороз'єм |
| Покоління процесора AMD | Zen 3 |
| Попередньо встановлена ОС | DOS/Без ОС/Без ОС |
| Роздільна здатність екрана | 1920×1080 |
| Серія (модельний ряд) | Acer Extensa |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi 6 (802.11aх), Bluetooth 5.2 |
| Тип ноутбука | для роботи, для навчання |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 080 ₴






