Накопитель SSD M.2 2242 512GB Transcend (TS512GMTE410S). Виробник - Transcend. Країна виробництва - Тайвань. Термін гарантії - 60 місяців.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Transcend |
| Вид | Внутрішній |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Інтерфейс | PCI Exspress 4.0 x4 (0) |
| Клас якості | Original |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 512 GB |
| Швидкість запису | 3500 Мб/сек |
| Швидкість зчитування | 5000 Мб/сек |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип диска | SSD |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2.23 мм |
| Довжина | 42 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| TBW | 300 |
| Артикул | TS512GMTE410S |
| Напрацювання на відмову | 2 млн.часов |
| Тип флешпам'яті | 3D NAND |
| Товщина | 2.23 мм |
| Форм-фактор | М.2 2242 (0) |
| Колір | Чорний |
| Енергоспоживання | 3.3 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 289 ₴


