Обирайте швидко.
Найсучасніша серія чипів, коли-небудь створених для професійного ноутбука. Кожен чип сімейства M5 забезпечує феноменальну одно- та багатопотокову продуктивність процесора і швидшу об’єднану пам’ять — надаючи швидкість, яку ви раніше навіть не могли уявити. SSD-накопичувач працює до двох разів швидше, ніж раніше. А завдяки потужним Neural Accelerator ви можете виконувати завдання штучного інтелекту з неймовірною швидкістю.
До 8 разів вища продуктивність AI порівняно з сімейством M1.
Потужний Neural Accelerator вбудований у кожне ядро GPU чипів сімейства M5, що значно прискорює завдання AI, такі як генерація зображень за допомогою дифузійних моделей, обробка запитів великих мовних моделей (LLM) і навчання трансформерних моделей безпосередньо на пристрої. 16-ядерний Neural Engine забезпечує роботу функцій Apple Intelligence, роблячи AI на пристрої потужним і енергоефективним.
Виконуйте графічно інтенсивні робочі процеси з відгуком, який не відстає від вашої уяви. Кожен чип сімейства M5 оснащений GPU з покращеними шейдерними ядрами та трасуванням променів третього покоління, тому 3D-моделювання виглядає чіткішим і реалістичнішим, ніж будь-коли. А Dynamic Caching оптимізує пам’ять на чипі, значно збільшуючи використання GPU — що забезпечує великий приріст продуктивності для професійних програм і ігор.
Створено для AI. Від самого кремнію.
Apple silicon та кожна ключова підсистема, яка його забезпечує, розроблені з урахуванням AI — створюючи платформу, що повністю об’єднує апаратне забезпечення, програмне забезпечення та екосистему. Тому ви можете запускати складні AI-завдання безпосередньо на пристрої з неймовірною енергоефективністю. І, як завжди, безпека та конфіденційність закладені в основу, а не додані пізніше.
Apple Intelligence. Поставте завдання — і отримайте результат.
Apple Intelligence допомагає писати, виражати свої думки та виконувати завдання без зайвих зусиль. Перетворіть коротку нотатку на завершене оголошення. Приберіть зайві об’єкти з фото за допомогою Clean Up. Створюйте унікальні зображення з новими стилями ChatGPT у Image Playground. А також використовуйте інтелектуальні дії в програмі Shortcuts для створення автоматизацій — наприклад, порівняння аудіотранскрипції з текстовими нотатками або вилучення інформації з PDF. Apple Intelligence — це AI для вас.
Велика сила приходить із великою конфіденційністю.
Apple Intelligence створено для захисту вашої конфіденційності на кожному етапі. Вона інтегрована в основу Mac завдяки обробці даних на самому пристрої. Тому система може працювати з вашою особистою інформацією, не збираючи її. А завдяки революційній технології Private Cloud Compute Apple Intelligence може використовувати потужніші серверні моделі, що працюють на Apple silicon, для обробки складніших запитів — при цьому зберігаючи вашу конфіденційність.
Цілий день роботи від батареї. Думайте за межами розетки.
MacBook Pro має найдовший час автономної роботи серед усіх Mac — до 24 годин — тому ви можете працювати, створювати та розважатися весь день. Усі моделі забезпечують однакову продуктивність незалежно від того, підключені вони до живлення чи ні. Проводьте більше часу за програмуванням, навчанням, переглядом відео або творчістю, а не в пошуках розетки. А коли потрібно підзарядитися, швидка зарядка дозволяє досягти 50% всього за 30 хвилин.
Свіжий вигляд. Класичний Mac.
macOS Tahoe з Liquid Glass пропонує витончений, але знайомий дизайн. Нові способи підвищення продуктивності, безшовна взаємодія з iPhone і ще більше можливостей Apple Intelligence роблять її найкрасивішою та найпотужнішою версією macOS на сьогодні.
Ще краще разом.
Mac і iPhone чудові окремо. Але разом вони працюють ще краще. Завдяки функціям Continuity ви можете легко переходити між пристроями, ділитися файлами та фотографіями, передавати завдання і навіть керувати iPhone зі свого Mac.
Ваші амбіції. Для цього є додаток.
Десятки тисяч додатків оптимізовані для Apple silicon — від ваших улюблених програм для продуктивності до популярних ігор і професійних інструментів. На MacBook Pro вони працюють ще швидше та ефективніше.
Нехай буде яскраво.
Переходьте від найсонячнішої тераси до найтемнішої студії ще легше, ніж будь-коли. Вражаючий дисплей Liquid Retina XDR пропонує пікову яскравість HDR до 1600 ніт. А для SDR-контенту він забезпечує до 1000 ніт яскравості при яскравому освітленні, щоб ви могли чітко бачити екран навіть надворі. У темряві яскравість знижується до 1 ніт, щоб працювати було комфортно навіть у темних приміщеннях.
Ідеально для демонстрацій.
Камера 12MP Center Stage допомагає виглядати чітко за будь-якого освітлення. Разом із передовими мікрофонами та динаміками вона дозволяє впевнено проводити зустрічі навіть на відстані.
Потужні підключення.
MacBook Pro оснащений набором портів для підключення високошвидкісних периферійних пристроїв, роботи з дисплеями високої роздільної здатності або швидкого копіювання даних із карт SDXC. Моделі з чипом M5 оснащені Thunderbolt 4 і підтримують Wi-Fi 6E та Bluetooth 5.3. Моделі з M5 Pro або M5 Max мають Thunderbolt 5, який забезпечує швидкість передачі даних до 120 Гбіт/с.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apple |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.15 кг |
| Довжина | 355.7 мм |
| Товщина | 16.8 мм |
| Ширина | 248.1 мм |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 16.2 дюйм |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 100 Вт/год |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 18 |
| Модель процесора | Apple M5 Max (4.61 ГГц) |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 2000 GB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 36000 MB |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MGE74UA/A |
| Аудіосистема | Dolby Atmos |
| Веб-камера | 12-мегапіксельна центральна камера з підтримкою режиму Desk View Запис HD-відео 1080p Удосконалений процесор оброблення сигналів зображень з обчислювальним відео |
| Графічний чипсет | M5 Max Graphics (32-core GPU) |
| Додатково | алюмінієвий корпус |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон, стереодинаміки |
| Заявлений час роботи (годин) | 22 |
| Інтерфейси та під'єднання | 3 х Thunderbolt 5, HDMI, Комбінований аудіороз'єм |
| Кількість слотів пам'яті | немає, розпаяна на МП |
| Попередньо встановлена ОС | macOS Tahoe |
| Роздільна здатність екрана | 3456×2234 |
| Серія (модельний ряд) | Apple MacBook Pro |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi 7 (802.11be), Bluetooth 6 |
| Тип ноутбука | бизнес |
| Тип процесора | Apple M5 Max (4.61 ГГц) |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
- Ціна: 240 239 ₴









