
Планшет Xiaomi Redmi Pad 2 11" WiFi 8/256GB Graphite Gray (VHU5631EU) (1151098)
10 241 ₴
- Готово до відправки
- Код: 280997
+380 (63) 719-00-37
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Планшет Xiaomi Redmi Pad 2 11" WiFi 8/256GB Graphite Gray (VHU5631EU) (1151098). Виробник - Xiaomi. Країна виробництва - Китай. Термін гарантії - 12 місяців.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 11 дюйм |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Операційна система | Android 15 |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 9000 мА/год |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1151098 |
| Бездротові можливості | Wi-Fi, Bluetooth |
| Додатково | датчик освітленості, гіроскоп, Fast Charge 18W |
| Інтерфейси та під'єднання | 1 x Type C USB, Audio-jack 3.5 mm |
| Клас якості | Original |
| Процесор | MediaTek Helio G100 Ultra |
| Серія | Xiaomi Redmi Pad, Xiaomi Redmi Pad 2 |
| Тип екрана | IPS (PLS) |
| Колір задньої панелі | сірий |
| Колір передньої панелі | чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 241 ₴








