
Ноутбук HP 15-fc0161ua (BF1J2EA)
29 949 ₴
- Готово до відправки
- Код: 299254
Зустрічайте комп'ютери, які легко проходять перевірку навколишнього середовища. Комп'ютери HP створені на основі надійних технологій, нового рівня потужності та неперевершеної продуктивності, які перетворюють ваші списки справ на списки виконаних завдань.
Flicker-free
Використовуючи технологію DC Dimming, яка регулює яскравість за допомогою постійного струму, а не циклічного увімкнення підсвічування, ми можемо усунути мерехтіння екрана для більш комфортного перегляду.
Дисплей Full HD
2 мільйони пікселів роблять зображення кришталево чистим, яскравим та соковитим. На дисплеї з роздільною здатністю 1920 x 1080 весь цифровий контент виглядатиме по-новому.
Антивідблискове покриття
Завдяки цьому покриттю зображення на екрані добре видно навіть під яскравим сонцем. Він майже матовий і не дає відображення, що вирішує проблему з відблисками.
Для виробництва клавіш клавіатури використано пластик вторинної переробки споживчих продуктів
Ми втілюємо більш екологічний дизайн наших клавіатур завдяки використанню ковпаків клавіш, виготовлених із переробленого пластику.
Дві динаміки
Оцініть потужність подвійних стереодинаміків, слухаючи улюблену музику, переглядаючи фільми та граючи в ігри.
Порт USB Type-C зі швидкістю передачі даних 5 Гбіт/с
Підключайте зовнішнє сховище даних через порт USB Type-C зі швидкістю передачі даних 5 Гбіт/с. Цей порт є симетричним, тому кабелі можна під'єднувати будь-якою стороною.
Повнорозмірна клавіатура з цифровим блоком
Повнорозмірна клавіатура із вбудованим цифровим блоком дозволяє комфортно друкувати та підвищити продуктивність завдяки ходу клавіш 1,5 мм.
Вимкнення мікрофона
Більше спокою та зручності завдяки спеціальній кнопці вимикання мікрофона, яку можна легко активувати, а також дізнатися, чи вона включена або вимкнена, за допомогою світлодіодного індикатора.
Камера HP True Vision
Тепер спілкуватися у відеочаті з високою якістю зображення можна навіть при слабкому освітленні, тому дзвінки віч-на-віч стануть вашим улюбленим засобом спілкування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.59 кг |
| Довжина | 359.8 мм |
| Товщина | 18.6 мм |
| Ширина | 236 мм |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | AMD Radeon Graphics |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 41 Вт/год |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 7520U (2.8-4.3GHz) |
| Тип процесора | AMD Ryzen 5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16000 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | BF1J2EA |
| Веб-камера | Камера HP True Vision 720p HD з технологією зменшення тимчасового шуму та вбудованим двоспрямованим цифровим мікрофоном |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон, стереодинаміки |
| Заявлений час роботи (годин) | 10 |
| Інтерфейси та під'єднання | 2 х USB 3.2, 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C, HDMI 1.4b, Комбінований аудіороз'єм |
| Кількість слотів пам'яті | немає, розпаяна на МП |
| Покоління процесора AMD | Zen 2 |
| Роздільна здатність екрана | 1920×1080 |
| Серія (модельний ряд) | HP 15 |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi 6 (802.11aх), Bluetooth 5.3 |
| Тип ноутбука | для роботи |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
- Ціна: 29 949 ₴





