
Ноутбук MSI Thin 15 B13VE (9S7-16R831-3431)
47 429 ₴
- Готово до відправки
- Код: 299256
+380 (63) 719-00-37
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ноутбук MSI Thin 15 B13VE (9S7-16R831-3431). Виробник - MSI. Країна виробництва - Китай. Термін гарантії - 12 місяців.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.86 кг |
| Довжина | 359 мм |
| Товщина | 21.7 мм |
| Ширина | 254 мм |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Максимальна швидкість мережевого адаптера | 1000 Мбіт/с |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 52.4 Вт/год |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16000 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Intel Core i5-13420H (2.1 - 4.6 ГГц) |
| Тип процесора | Core i5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 9S7-16R831-3431 |
| Аудіосистема | DTS Studio Sound |
| Веб-камера | 720p HD Privacy shutter |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон, стереодинаміки |
| Інтерфейси та під'єднання | LAN (RJ-45), 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-C, 3 x USB 3.2 Gen 1, HDMI, Комбінований аудіороз'єм |
| Об'єм відеопам'яті | 6 ГБ |
| Покоління процесора Intel | 13-е покоління |
| Роздільна здатність екрана | 1920×1080 |
| Серія (модельний ряд) | MSI Thin |
| Мережеві адаптери | Bluetooth 5.3, Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Тип ноутбука | ігровий |
| Частота оновлення екрана | 144 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 47 429 ₴









