
Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 16ARP10 (83K8006WPB)
30 979 ₴
- Готово до відправки
- Код: 299257
+380 (63) 719-00-37
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 16ARP10 (83K8006WPB). Виробник - Lenovo. Країна виробництва - Китай. Термін гарантії - 12 місяців.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.73 кг |
| Довжина | 360 мм |
| Товщина | 18.9 мм |
| Ширина | 251 мм |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 16 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Антивідблиск |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 60 Вт/год |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16000 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 7535HS (3.3 - 4.55 ГГц) |
| Тип процесора | AMD Ryzen 5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 83K8006WPB |
| Веб-камера | 720p HD Privacy shutter |
| Графічний чипсет | AMD Radeon 660M Graphics |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон, стереодинаміки |
| Інтерфейси та під'єднання | 2 x USB 3.2 Gen 1, 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-C, HDMI 1.4, Комбінований аудіороз'єм |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 24 ГБ |
| Покоління процесора AMD | Zen 3+ |
| Серія (модельний ряд) | Lenovo IdeaPad |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi 6 (802.11aх), Bluetooth 5.3 |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
| Тип ноутбука | для роботи, для навчання |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 979 ₴






