
Ноутбук ASUS Vivobook 15 X1504VA-BQ4053 (90NB13Y1-M01MM0)
41 869 ₴
- Готово до відправки
- Код: 299314
+380 (63) 719-00-37
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ноутбук ASUS Vivobook 15 X1504VA-BQ4053 (90NB13Y1-M01MM0). Виробник - ASUS. Країна виробництва - Китай. Термін гарантії - 12 місяців.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конструкція | Класичний |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.7 кг |
| Підключення і зв'язок | |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Тип матриці | IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 42 Вт/год |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 1 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16000 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Intel Core 7 150U (1.2 - 5.4 ГГц) |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 90NB13Y1-M01MM0 |
| Веб-камера | 720p HD |
| Графічний чипсет | Intel Iris Xe Graphics |
| Інтерфейси та під'єднання | 2 x USB 3.2 Gen 1, 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-C, HDMI, Комбінований аудіороз'єм |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Покоління процесора Intel | 14-е покоління |
| Попередньо встановлена ОС | DOS/Без ОС/Без ОС |
| Роздільна здатність екрана | 1920×1080 |
| Серія (модельний ряд) | ASUS VivoBook |
| Тип ноутбука | для роботи |
| Тип процесора | Intel Core 7 150U (1.2 - 5.4 ГГц) |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 41 869 ₴







