
Кулер до процесора Alseye Q120DT Plus(Black) (AS.01.11.0011)
1 376 ₴
- Готово до відправки
- Код: 299994
+380 (63) 719-00-37
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кулер для процессора Alseye Q120DT Plus(Black) (AS.01.11.0011). Виробник - Alseye. Країна виробництва - Китай. Термін гарантії - 12 місяців.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alseye |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість кулерів | 2 |
| Максимальна швидкість обертання | 3000 об/хв |
| Максимальний рівень шуму | 45 дБ |
| Призначення | Для процесору |
| Напруга живлення | 12 В |
| Роз'єми | LGA1700, AM3, LGA 1151, LGA1200, AM4, AM5, LGA1366, LGA1156, LGA1155, LGA1150 |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип роз'єму | 4-pin |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 164 мм |
| Глибина | 125 мм |
| Ширина | 138 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | AS.01.11.0011 |
| Повітряний потік | 93.29 CFM |
| Тиск | 4.88 мм H2O |
| Для процесорів | AMD|INTEL |
| Додатково | 6 теплових труб |
| Матеріал радіатора | алюміній + мідь |
| Загальна висота, мм | 164 |
| Підсвітка | Немає |
| Розміри радіаторів | 151 х 123 х 110 мм |
| Струм споживаний вентиляторами | 0.33 А |
| Керування швидкістю обертання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 376 ₴
